Dokuzl

Dokuzl

asdsad

Anasayfacixtr dokuzlSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Msn Nickleri -1

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
EmirX
Admin
Admin

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : oOrkOo
Ruh Halim :
Rep : 10

Karekter Kağıdı
Irk: Osmanlı
Seviye:
50/100  (50/100)
XP:
59/100  (59/100)

MesajKonu: Msn Nickleri -1   Ptsi Ocak 07, 2008 9:48 am

> Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...
>Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!
>Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
>Bana '''' Seni Seviyorum '''' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..
>GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN.
>Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
>Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun belki de hatirlamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin
>Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? "Bir melek asla başka bir meleği izleyemez" dedi Canım...
>Hayatta iki kör tanıyorum ; 1.´si senden başkasını görmeyen ben, 2.´si beni göremeyen sen...
>Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için
>Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ?
insanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar
>Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"
>1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!
>Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!
>Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!
>Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.
>Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!
>Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. >Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle
>1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?
>Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.
>1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.
>Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!
>Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!
>Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla
>Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
>Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!
>Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.
>Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem
>LİSELİNİN HALİ BAŞKA LİSELİ DOYMAZ AŞKA HELE BİRDE SEVDİĞİ VARSA LİSELİ ÖLMEZ ASLA
>bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun silmesen beni istiyorsun cevap verirsen beni seviyorsun vermesen bensiz yapamıyorsun hadi bakalım ne yapacaksın?
>BUTUN GECE UGRASTIM BIR TURLU DELINMEDI, O KADAR ZORLADIM BANA MISIN DEMEDI, SABRET SEVGILIM >SIMDI OLACAK OOOOHHHHH, DELINDI,KULAKLARINA TAKABILIRSIN KUPENI
>Aşk, seven için ızdırap,sevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için SAADET, sevipte sevilmeyenler içinse; Ö L Ü M D Ü R ...
>Aşık olup acı çekeceğime, nezle olur burnumu çekerim daha iyi...
>çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biLiyomusn yani nAsıl desEm seNi seninLe yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak qücüme qidiyor
>MuTluluKlaR diLerİm yEnİ AşKındA sen bEni düŞünmeDen yAşamana baK sEniN dErTlerİn var ya BeniM yAnımDa ben onLarla yaşArIm sen keyfine bak !
>Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!
>Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene Düşmanım,Yalnızca Seninle Olmak Varken, Sensiz Yaşadığıma Pişmanım
>HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ
>Yırttım resmini artık eskidin,unuttum ismini sen bir kahpesin Bıktım büsbütün her şeyden senin yüzünden kahretsin.
>egilir başlar çatılır kaşlar en güzel aşklar lisede başlar..
>Sevdik mi Allahına Kadar Vurduk mu Sallamayı Damarına Kadar Şimdi Diyeceksin Lan Piskopat Sen Sevmeyi >Nerde Öğrendin Şunu Unutmaki Kahbelere Sevmeyi ßiz Öğrettik
>ben bu dünyada hala yaşıyorsam inan hayati çok sevdiğim den değil sırf birilerine inat olsun diye...

Etramızda Çok Artist Var ama Bilmiyorlar yönetmen biziz

Kullanıcı profilini gör http://dokuzl.clubme.net
atomixmert
Admin
Admin

Lakap : >>>RE!S
Rep : 0

Karekter Kağıdı
Irk: Canavar
Seviye:
30/100  (30/100)
XP: